مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی ایندزیت

دارای نمایندگی در سراسر تهران

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند..

درخواست خود را آنلاین ثبت کنید
نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت 02122737566

نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ایندزیت

متخصصان باتجربه

اعزام تکنسین در کمتر از یک ساعت

مجموعه ی خدمات پس از فروش ایندزیت با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در نظر دارد با اعزام تکنسین مربوطه بهترین خدمات را به شما ارائه نماید.


گارانتی خدمات

با توجه به اعتماد شما، مجموعه تعمیرات و خدمات پس از فروش ایندزیت تمام خدمات انجام شده را به مدت 6 ماه گارانتی می نماید.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر لباسشویی ایندزیت ، تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر لباسشویی ایندزیت یکی از تخصصی ترین کارها در امر تعمیرات لباسشویی است و شرکت تک ریپیر زیر نظر متخصصین این حوزه با تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن تهران میباشد. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت همچنین با تعهد و مسئولیت پذیری خود توانسته بخش زیادی از این خدمات را با بالاترین سطح کیفی به مشتریان خود ارائه دهد.
برند ایندزیت یکی از برند های مطرح دنیا در زمینه لوازم خانگی میباشد این برند ایتالیایی است و محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کرده است.مرکز تعمیر لباسشویی ایندزیت با ارائه بهترین خدمات در تهران به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر لباسشویی شناخته شده در ادامه مقاله به مزیت های برجسته این شرکت اشاره میکنیم.

هزینه های تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

تمامی هزینه های تعمیرات زیر نظر اصناف و نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت مصوب شده و تمامی تعمیر کاران موظف به رعایت لیست هزینه ها هستند و از این رو اصلا نیازی به نگرانی نیست.
هزینه پرداختی شما نسبت به خرابی هر دستگاهی متفاوت میباشد تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده شرکت تک ریپیر همیشه در پی کم کردن هزینه های تعمیر بوده و با کارهایی که در این راستا انجام میدهد هزینه های تعمیرات را پایین می آورد و اعتماد مشتریان خود را هم جلب میکند چون اگر از بقیه مراکز هم قیمت بگیرید متوجه قیمت های منصفانه و معقول ما خواهید شد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اندزیت

مزیت های مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

سرویس دهی در تمامی مناطق تهران

یکی از مزیت های شرکت تعمیر لباسشویی ایندزیت ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران میباشد و با خیال راحت میتوانید از نزدیکترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بهره ببرید. در زمان های گذشته نیاز بود که لباسشویی و یا هر وسیله دیگری را به مرکز تعمیرلباسشویی ایندزیت ارسال میکردید و هزینه ای را برای حمل و نقل پرداخت میکردید و در همین جا به جایی ها اتفاقات زیادی هم برای ماشین لباسشویی شما پیش می آمد که اکثراغیر قابل جبران بوده از همین رو به تازگی متخصصین خود را برای تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به محل مورد نظر که لباسشویی وجود دارد اعزام میکنیم تا تمامی تعمیرات و حتی در صورت تعویض قطعات جلوی خود شما صورت گیرد.

سرویس دهی در تمامی روزهای هفته

این روزها اکثرا در خانه ها همه شاغل هستند و در صورت خرابی دستگاه برای تعمیر نیاز است که حتما فردی در منزل باشد از این رو یکی از اعضای منزل باید مرخصی گرفته و در منزل بماند شرکت تک ریپیر از این رو تعمیر لباسشویی ایندزیت را در بقیه روزهای هفته حتی در جمعه ها هم ارائه میدهند و متخصصین تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت را در روزهای تعطیل هم برای ارائه خدمات به مزل شما اعزام مینمایند.

استفاده از قطعات اورجینال

تعمیرکاران شرکت در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از ماشین لباسشویی شما موظف به استقاده از قطعه اورجینال خود نمایندگی میباشند و از آنجا که کشور ما تحریم است و قطعات به صورت محدود وارد میشود و فقط در دسترس نمایندگی های مجاز و اصلی هست از این رو اصلا جای نگرانی نیست تمامی قطعات ماشین لباسشویی ایندزیت برای تعویض اصل و اورجینال میباشد و دستگاه بعد از تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به خوبی روز اول کار خواهد کرد.شرکت ما تامین کننده قطعات اورجینال ماشین لباسشویی در تهران میباشد.

تعمیر در کوتاه ترین زمان

تکنسین های ما به دلیل تجربه بالا در امر تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت و آموزش های به روز و در زمینه تعمیرات قطعات لباسشویی به این درجه رسیده اند که در زمان کمتری متوجه ایراد دستگاه شده و کارهای تعمیرات را انجام دهند. زودتر از بقیه تعمیر کاران رفع ایراد کرده و در جهت تعمیرات آن سریع ترین راه را انجام داده تا در زمان زودتری دستگاه شما آماده کار مثل روز اول شود .

نکات ایمنی مراقبت از ماشین لباسشویی ایندزیت

برای اینکه دیرتر ماشین لباسشویی شما خراب شود و نیاز به تعمیرپیدا کند نیاز است هر 6 ماه یکبار ماشین لباسشویی شما سرویس شده و یا نکات زیر را رعایت کنید تا دیر تر نیاز به تعمیر لباسشویی خود پیدا کنید.
پر نکردن ماشین لباسشویی بیشتر از حد ظرفیت
استفاده از شوینده های معتبر ماشین لباسشویی
خشک کردن ماشین لباسشویی بعد از اتمام کار
قرار دادن در سطح صاف
……..